top of page

İZGİ GÜNER

İnsan Kaynakları Yöneticisi ve Eğitmeni

11659461_10152513692942614_8505582745293

20 yılın üzerinde deneyimi olan bir İnsan Kaynakları profesyoneli olarak İzgi Güner, çeşitli sektörlerde ve Uluslararası Kurumlarda İnsan Kaynakları Yöneticisi olarak İK fonksiyonları çerçevesinde organizasyonel gelişim, işe alım, iş gücü sağlama, performans yönetimi, ücretlendirme gibi birçok alanda görev almıştır.

 

Gazi Üniversitesi İİBF Fakültesi İşletme bölümünde okumaya devam ederken bir İngiliz Firmasında yarı zamanlı çalışma hayatına atılmış, mezuniyetini takiben de merkezi Hollanda’da bulanan Tebodin B.V Consultants & Engineers firmasına Ofis ve İK Müdürü olarak geçerek iş hayatına devam etmiştir. BOTAŞ BTC Ham Petrol Boru Hattı Projesi’nin Fizibilite aşamasını birlikte yürüten bu firmadan BOTAŞ’dan aldığı teklif üzerine ayrılarak görevine Proje Direktörlüğünde Kalite ve İK Uzmanı olarak proje bitimine kadar devam etmiştir. Proje sonrasında, merkezi İngiltere’de olan WYG firmasının İK Müdürlüğünü yürütürken aynı zamanda da Avrupa Birliği destekli EKOSEP Projesinde Kıdemli İK Uzmanı olarak da görev almıştır.

 

Kariyeri boyunca Enerji, İnşaat, Mühendislik ve Danışmanlık sektörleri başta olmak üzere birçok sektörde görev almış, en son Global Energy Technical Resources firmasının merkez ofisi olan Monaco, Monte Carlo’da IK Müdürü olarak uzun süre devam etmiştir. 

 

Avrupa Birliği, Birleşmiş Milletler gibi kurumlarda İK alanında gerek proje bazlı kıdemli uzman gerekse danışmanlık görevlerini de yürütmüş olup hem Türkiye hem de Yurtdışında Insan Kaynakları ve Yönetimi Danışmanlığının yanı sıra Eğitim hizmetleri de sağlamaya devam etmektedir.

Bütün bu görevlerinin yanı sıra, London The Royal Academy of Music, piyano bölümü mezunu olarak piyano çalmakta olup çocuklara zaman zaman gönüllü piyano eğitmenliği de yapmaktadır. 

bottom of page