top of page

Absolute Eğitim ve Danışmanlık Merkezi Web Sitesine Hoş Geldiniz!

tie-690084_1920.jpg

Biz Kimiz

Absolute Eğitim ve Danışmanlık Merkezini "Eğitim Danışmanlığı, Yönetim ve Yönetici Danışmanlığı" alanlarında hizmet vermek amacıyla 2005 yılında Ankara merkezli olarak kurduk.

 

Eğitim Danışmanlığı hizmetlerimizi Yönetim ve Kalite Sistemleri, İnsan Kaynakları, Kişisel Gelişim, Satış ve Pazarlama, Outdoor (Açık hava) Eğitimler üst başlıkları altında sunuyoruz. "Eğitimi" tıpkı tanımında olduğu gibi bir süreç olarak kabul ediyoruz ve eğitim ihtiyacının belirlenmesi aşamasından, eğitim programlarının planlaması aşamasına, eğitimlerin uygulanma aşamasından, sonuçlarının değerlendirilme aşamasına kadar hizmet verdiğimiz tüm kurum ve kuruluşların yanında oluyoruz ve destek veriyoruz.

Yönetim Danışmanlığı hizmetlerimiz ile kurum ve kuruluşların bir kurumsal kimlik oluşturmalarına, stratejik planlar hazırlamalarına, insan kaynaklarından  maksimum fayda elde edebilecekleri yöntemler geliştirmelerine destek oluyoruz.

Bireysel Yönetici Danışmanlığı hizmetlerimiz ile "İdareci" kavramını yok edip, planlama ve organizasyon becerileri yüksek, iletişim becerileri güçlü, olaylara farklı bakış açıları ile yaklaşabilen, problem çözme becerileri kuvvetli, motive etme yöntemlerini bilen, işbölümü yapabilen, zamanı etkin kullanabilen "Lider Yöneticiler" yetiştiriyoruz.

Misyonumuz

Kurum ve bireylerin eğitim ihtiyaçlarını bilimsel yöntemlerle tespit ederek veya daha önceden tespit edilmiş olan ihtiyaçları analiz ederek müşterilerimizin kurumsal ve bireysel gelişimlerine katkıda bulunmaktır.

Vizyonumuz

Türkiye' nin ünlü, saygın, köklü eğitim danışmanlık firmaları arasında ilk 5' te yer almaktır.

Temel Değerlerimiz

-Katılımcılık,

-Özgüven,

-Takım Çalışması,

-Kalite,

-Yaşayarak Öğrenme,

-Profesyonellik, 

-İnanç,

-Sürekli Değerlendirme,

-Sürekli Gelişim

bottom of page