BİZDEN HABERLER

Absolute Eğitim ve Danışmanlık Merkezi 2019 Yılı Eğitim Katalogları Yayında...

Absolute Eğitim ve Danışmanlık Merkezinin 2019 yılı Eğitim Kataloğu ve 2019 yılı Outdoor Eğitim Kataloğu yayınlandı. Bu dokümanlara web sitemizin Hakkımızda ve Eğitimlerimiz sayfalarında sağ üst köşeden ulaşabilir ve bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz. 

OSİP Osmaniye İŞGEM Projesi' ne Takım Ruhunu Geliştirme Eğitimi...

Absolute Eğitim ve Danışmanlık Merkezi Genel Müdürü Bürke Aycan, Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu destekli OSİP Osmaniye İŞGEM projesinde görevli uzmanlara 2018 yılı Ağustos ayı içerisinde bir grup Takım Ruhunu Geliştirme Eğitimi vermiştir.

Osmaniye İŞGEM Projesi Kapsamında Problem Çözme ve Stres Yönetimi Eğitimi...

Absolute Eğitim ve Danışmanlık Merkezi Genel Müdürü Bürke Aycan, Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu destekli OSİP Osmaniye İŞGEM projesinde görevli uzmanlara 2018 yılı Ağustos ayı içerisinde bir grup Problem Çözme ve Stres Yönetimi Eğitimi vermiştir.

Osmaniye' de Modern Yönetim Teknikleri ve Lider Yöneticilik Eğitimi...

Absolute Eğitim ve Danışmanlık Merkezi Genel Müdürü Bürke Aycan, Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu destekli OSİP Osmaniye İŞGEM projesinde görevli uzmanlara 2018 yılı Ağustos ayı içerisinde bir grup Modern Yönetim Teknikleri ve Lider Yöneticilik Eğitimi vermiştir.

OSİP Osmaniye İŞGEM Projesi' ne Eğiticilerin Eğitimi...

Bürke Aycan 2018 yılı Haziran ve Temmuz ayları içerisinde Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu destekli OSİP Osmaniye İŞGEM projesi kapsamında, proje uzmanlarına bir dizi Eğiticilerin Eğitimi vermiştir.

Amasya Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği' ne Kişisel Gelişim ve Sunum Teknikleri Eğitimi...

Absolute Eğitim ve Danışmanlık Merkezi Genel Müdürü Bürke Aycan 2018 yılı Nisan Ayı içerisinde, Merzifon' da Amasya Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği personeline bir Kişisel Gelişim ve Sunum Teknikleri Eğitimi vermiştir.

Absolute Eğitim ve Danışmanlık Merkezi, 2018 Yılı Eğitim Katalogları Yayınlandı...

Absolute Eğitim ve Danışmanlık Merkezinin 2018 yılı Eğitim Kataloğu ve 2018 yılı Outdoor Eğitim Kataloğu yayınlandı. Bu dokümanlara web sitemizin Hakkımızda ve Eğitimlerimiz sayfalarında sağ üst köşeden ulaşabilir ve bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz. 

DGRV Alman Kooperatifleri Konfederasyonu Sponsorluğunda TAKBİ Projesi Uzmanlarına Eğiticilerin Eğitimi...

Absolute Eğitim ve Danışmanlık Merkezi Genel Müdürü Bürke Aycan ve merkezimiz eğiticilerinden Sn. Serdar Özgün, 04-09 Kasım 2017 tarihleri arasında Türk Alman Kooperatif Birlikleri İşbirliği Projesi kapsamında, DGRV Alman Kooperatifleri Konfederasyonu sponsorluğunda,  kendi bölgelerinde eğitimler vermek üzere yetiştirilmek istenen uzmanlara yönelik olarak Antalya' da bir grup Eğiticilerin Eğitimi vermişlerdir.

T.C Merkez Bankası A.Ş' ye Stres Yönetimi Eğitimi...

Merkezimiz eğiticilerinden Sn. Şemsettin Akçay, 2017 Ekim ve Kasım ayları içerisinde T.C Merkez Bankası A.Ş uzmanlarına yönelik olarak Ankara' da 20 grup Stres Yönetimi eğitimi vermiştir. 

1 / 12

Please reload

Daha eski haberler için lütfen bir sonraki sayfaya tıklayın.