top of page

BİZDEN HABERLER

indir.jpg

Günal Lojistik' e Kurumsallaşma ve İnsan Kaynakları Analizi Eğitimi

Absolute Eğitim ve Danışmanlık Merkezi Genel Müdürü Bürke Aycan, 2021 Eylül ayı içerisinde Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti tarafından finanse edilen Uşak Büyükbaş Deri İşleme Teknik Destek Projesi kapsamında Günal Lojistik' e Kurumsallaşma ve İnsan Kaynakları Analizi konusunda eğitim ve danışmanlık hizmeti vermiştir.

cetinkaya-logo_edited.jpg

Çetinkaya Deri' ye Kurumsallaşma ve İnsan Kaynakları Analizi Eğitimi

Absolute Eğitim ve Danışmanlık Merkezi Genel Müdürü Bürke Aycan, 2021 Mayıs ayı içerisinde Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti tarafından finanse edilen Uşak Büyükbaş Deri İşleme Teknik Destek Projesi kapsamında Çetinkaya Deri' ye Kurumsallaşma ve İnsan Kaynakları Analizi konusunda eğitim ve danışmanlık hizmeti vermiştir.

Başarılı Çalışma Ekibi

RESLOG Projesi Kapsamında "Online" Takım Çalışması ve Motivasyon Eğitimi

Absolute Eğitim ve Danışmanlık Merkezi Genel Müdürü Bürke Aycan, 2021 Mart ayı içerisinde "Zoom" platformu üzerinden "online" olarak, RESLOG projesi paydaşlarına yönelik bir "Takım Çalışması ve Motivasyon" eğitimi vermiştir.

İzlemek için tıklayınız...

Image by Product School

RESLOG Projesi Kapsamında "Online" Etkili İletişim ve Sunum Teknikleri Eğitimi

Absolute Eğitim ve Danışmanlık Merkezi Genel Müdürü Bürke Aycan, 2021 Mart ayı içerisinde "Zoom" platformu üzerinden "online" olarak, RESLOG projesi paydaşlarına yönelik bir "Etkili İletişim ve Sunum Teknikleri" eğitimi vermiştir.

İzlemek için tıklayınız...

Image by JESHOOTS.COM

RESLOG Projesi Kapsamında "Online" Liderlik, Kurum Kültürü ve Zaman Yönetimi Eğitimi

Absolute Eğitim ve Danışmanlık Merkezi Genel Müdürü Bürke Aycan, 2021 Mart ayı içerisinde "Zoom" platformu üzerinden "online" olarak, RESLOG projesi paydaşlarına yönelik bir "Liderlik, Kurum Kültürü, ve Zaman Yönetimi" eğitimi vermiştir.

İzlemek için tıklayınız...

Kadın sunum

TAKBİ Projesi Kapsamında "Online" Sunum Teknikleri Eğitimi

T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı ile Federal Almanya Gıda Tarım Bakanlığı' nın işbirliğinde yürütülen TAKBİ Projesi kapsamında, Absolute Eğitim ve Danışmanlık Merkezi Genel Müdürü Bürke Aycan, 2021 Şubat ayı içerisinde "Zoom" platformu üzerinden "online" olarak, çiftçi örgütleri yöneticileri ve ortaklarına yönelik olarak bir "Sunum Teknikleri" eğitimi vermiştir.

İzlemek için tıklayınız...

Image by Nick Morrison

TAKBİ Projesi Kapsamında "Online" Kooperatiflerde Eğitim Planlaması Eğitimi

T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı ile Federal Almanya Gıda Tarım Bakanlığı' nın işbirliğinde yürütülen TAKBİ Projesi kapsamında, Absolute Eğitim ve Danışmanlık Merkezi Genel Müdürü Bürke Aycan, 2021 Şubat ayı içerisinde "Zoom" platformu üzerinden "online" olarak, çiftçi örgütleri yöneticileri ve ortaklarına yönelik olarak bir "Kooperatiflerde Eğitim Planlaması" eğitimi vermiştir.

İzlemek için tıklayınız...

White on BlackTR.png

Absolute Eğitim ve Danışmanlık Merkezi 2021 yılı Eğitim Katalogları Yayında

Absolute Eğitim ve Danışmanlık Merkezi olarak 2021 yılı için hazırladığımız Eğitim Kataloğumuz, Online Eğitimler Kataloğumuz ve Outdoor Eğitimler Kataloğumuz yayınlanmıştır. Bu kataloglara web sitemizin Ana Sayfa ve Eğitimlerimiz bölümünden erişim mümkündür. Tüm eğitim programlarımız ile ilgili olarak lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyiniz.

124203542_10158050072428542_170634327796

TAKBİ Projesi Kapsamında "Online" Motivasyon ve Zaman Yönetimi Eğitimi

T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı ile Federal Almanya Gıda Tarım Bakanlığı' nın işbirliğinde yürütülen TAKBİ Projesi kapsamında, Absolute Eğitim ve Danışmanlık Merkezi Genel Müdürü Bürke Aycan, 2020 Kasım ayı içerisinde "Zoom" platformu üzerinden "online" olarak, çiftçi örgütleri yöneticileri ve ortaklarına yönelik olarak bir "Motivasyon ve Zaman Yönetimi" eğitimi vermiştir.

İzlemek için tıklayınız...

122869062_10158010780228542_700985296736

TAKBİ Projesi Kapsamında "Online" Takım Çalışması Eğitimi

T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı ile Federal Almanya Gıda Tarım Bakanlığı' nın işbirliğinde yürütülen TAKBİ Projesi kapsamında, Absolute Eğitim ve Danışmanlık Merkezi Genel Müdürü Bürke Aycan, 2020 Ekim ayı içerisinde "Zoom" platformu üzerinden "online" olarak, çiftçi örgütleri yöneticileri ve ortaklarına yönelik olarak bir "Kooperatiflerde Takım Çalışması" eğitimi vermiştir.

İzlemek için tıklayınız...

121965128_10157992938263542_281210275239

TAKBİ Projesi Kapsamında "Online"İletişim Becerileri Eğitimi

T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı ile Federal Almanya Gıda Tarım Bakanlığı' nın işbirliğinde yürütülen TAKBİ Projesi kapsamında, Absolute Eğitim ve Danışmanlık Merkezi Genel Müdürü Bürke Aycan, 2020 Ekim ayı içerisinde "Zoom" platformu üzerinden "online" olarak, çiftçi örgütleri yöneticileri ve ortaklarına yönelik olarak bir "Kooperatiflerde İletişim" eğitimi vermiştir.

İzlemek için tıklayınız...

106991687_1737751373068751_1263339933215

TAKBİ Projesi Kapsamında "Online" Lider Yöneticilik Eğitimi

T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı ile Federal Almanya Gıda Tarım Bakanlığı' nın işbirliğinde yürütülen TAKBİ Projesi kapsamında, Absolute Eğitim ve Danışmanlık Merkezi Genel Müdürü Bürke Aycan, 2020 Temmuz ayı içerisinde "Zoom" platformu üzerinden "online" olarak, çiftçi örgütleri yöneticileri ve ortaklarına yönelik olarak bir "Kooperatiflerde Lider  Yöneticilik" eğitimi vermiştir.

İzlemek için tıklayınız...

1669-blog-header-webinar-marketing.png

COVID-19 Salgını ve Pandemi Süreci Sebebiyle "Online Eğitimler" e başladık

2019 yılının başından beri dünyamızda ve ülkemizde yaşadığımız COVID -19 salgını ve pandemi süreci sebebiyle eğitim alışkanlıklarımızı değiştirmek zorunda kaldık.

Absolute Eğitim ve Danışmanlık Merkezi olarak 2020 yılında çoğu eğitim faaliyetimize  Zoom, Microsoft Teams vb. platformlar üzerinden "Online Eğitim" olarak devam edeceğiz.

Adsız.jpg

YİKOB Projesi Kapsamında "Sunum Teknikleri" Eğitimleri

Absolute Eğitim ve Danışmanlık Merkezi Genel Müdürü Bürke Aycan, 2020 Ocak ve Şubat ayları içerisinde, T.C. İçişleri Bakanlığı ve Ernst&Young tarafından koordine edilen YİKOB Projesi kapsamında, Antalya' da, çeşitli illerden gelen Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlıkları ve İl Planlama Müdürlükleri yönetici, teknik ve idari personeline yönelik olarak 6 grup "Sunum Teknikleri" eğitimi  vermiştir.

67

Osmaniye' de İletişim Becerilerini Geliştirme Eğitimi

Absolute Eğitim ve Danışmanlık Merkezi Genel Müdürü Bürke Aycan, 2020 Ocak ayı içerisinde, T.C. Osmaniye Valiliği, DOĞAKA ve Renao Danışmanlık işbirliğinde Osmaniye' de kamu personeline yönelik olarak 2 grup "İletişim Becerilerini Geliştirme" eğitimi vermiştir.

68

Konya, Bursa, Sakarya ve Kastamonu' da "Lider Yöneticilik" Eğitimi

Absolute Eğitim ve Danışmanlık Merkezi Genel Müdürü Bürke Aycan, 2019 Aralık ve 2020 Ocak ayları içerisinde, T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı ile Federal Almanya Gıda Tarım Bakanlığı'nın işbirliğinde yürütülen TAKBİ Projesi kapsamında Konya, Bursa, Sakarya ve Kastamonu' da kooperatif yöneticilerine birer grup  "Kooperatiflerde Lider Yöneticilik" eğitimi vermiştir.

66

YİKOB Projesi kapsamında "Sunum Teknikleri ve Raporlama" Eğitimleri

Absolute Eğitim ve Danışmanlık Merkezi Genel Müdürü Bürke Aycan, 2019 Kasım ve Aralık ayları içerisinde, T.C. İçişleri Bakanlığı ve Ernst&Young tarafından koordine edilen YİKOB Projesi kapsamında, Antalya' da, çeşitli illerden gelen Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlıkları ve İl Planlama Müdürlükleri yönetici, teknik ve idari personeline yönelik olarak 12 grup "Sunum Teknikleri ve Raporlama" eğitimi  vermiştir.

29175108_IMG-20190425-WA0004.jpg

Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü' ne Stratejik Planlama Eğitimi

Absolute Eğitim ve Danışmanlık Merkezi Genel Müdürü Bürke Aycan, 2019 Nisan ayı içerisinde, T.C. Milli Eğitim Bakanlığı, Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü ve GIZ (Alman Uluslararası İşbirliği Kurumı) tarafından koordine edilen QUADRA Programı çerçevesinde İl Milli Eğitim Müdürlükleri ve Halk Eğitim Merkezleri personellerine yönelik bir Stratejik Planlama Eğitimi vermiştir.

70

Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesinde Proje Planlama Eğiticilerin Eğitimi

Absolute Eğitim ve Danışmanlık Merkezi Genel Müdürü Bürke Aycan ve merkezimiz uzmanlarından Ufuk KIRMIZI, 2019 Şubat ayı içerisinde Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Öğretim Üyeleri ve Görevlilerinden oluşan katılımcılara AHİKA sponsorluğunda bir grup "Proje Planlama Eğiticilerin Eğitimi" vermişlerdir. 

waysleaderscanbuildteamspirit.jpg

OSİP Osmaniye İŞGEM Projesi' ne Takım Ruhunu Geliştirme Eğitimi

Absolute Eğitim ve Danışmanlık Merkezi Genel Müdürü Bürke Aycan, Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu destekli OSİP Osmaniye İŞGEM projesinde görevli uzmanlara 2018 Ağustos ayı içerisinde bir grup Takım Ruhunu Geliştirme Eğitimi vermiştir.

64

Osmaniye İŞGEM Projesi Kapsamında Problem Çözme ve Stres Yönetimi Eğitimi

Absolute Eğitim ve Danışmanlık Merkezi Genel Müdürü Bürke Aycan, Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu destekli OSİP Osmaniye İŞGEM projesinde görevli uzmanlara 2018 Ağustos ayı içerisinde  bir grup Problem Çözme ve Stres Yönetimi Eğitimi vermiştir.

haberler-12.jpg

Osmaniye' de Modern Yönetim Teknikleri ve Lider Yöneticilik Eğitimi

Absolute Eğitim ve Danışmanlık Merkezi Genel Müdürü Bürke Aycan, Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu destekli OSİP Osmaniye İŞGEM projesinde görevli uzmanlara 2018 Ağustos ayı içerisinde  içerisinde bir grup Modern Yönetim Teknikleri ve Lider Yöneticilik Eğitimi vermiştir.

DgoH41NWsAIB40W.jpg

OSİP Osmaniye İŞGEM Projesi' ne Eğiticilerin Eğitimi

Genel Müdürümüz Bürke Aycan 2018 yılı Haziran ve Temmuz ayları içerisinde Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu destekli OSİP Osmaniye İŞGEM projesi kapsamında, proje uzmanlarına bir dizi Eğiticilerin Eğitimi vermiştir.

63

Amasya DSYB' ne Kişisel Gelişim ve Sunum Teknikleri Eğitimi

Absolute Eğitim ve Danışmanlık Merkezi Genel Müdürü Bürke Aycan 2018 yılı Nisan Ayı içerisinde, Merzifon' da Amasya Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği personeline bir Kişisel Gelişim ve Sunum Teknikleri Eğitimi vermiştir.

IMG_7525.JPG

DGRV Sponsorluğunda TAKBİ Projesi Uzmanlarına Eğiticilerin Eğitimi

Absolute Eğitim ve Danışmanlık Merkezi Genel Müdürü Bürke Aycan ve merkezimiz eğiticilerinden Sn. Serdar Özgün, 04-09 Kasım 2017 tarihleri arasında Türk Alman Kooperatif Birlikleri İşbirliği Projesi kapsamında, DGRV Alman Kooperatifleri Konfederasyonu sponsorluğunda,  kendi bölgelerinde eğitimler vermek üzere yetiştirilmek istenen uzmanlara yönelik olarak Antalya' da bir grup Eğiticilerin Eğitimi vermişlerdir.

75

T.C Merkez Bankası A.Ş' ye Stres Yönetimi Eğitimi

Merkezimiz eğiticilerinden Sn. Şemsettin Akçay, 2017 Ekim ve Kasım ayları içerisinde T.C Merkez Bankası A.Ş uzmanlarına yönelik olarak Ankara' da 20 grup Stres Yönetimi eğitimi vermiştir. 

timthumb.jpg

T.C Merkez Bankası A.Ş' ye İletişim ve Kişilerarası İlişkiler Eğitimi

Genel Müdürümüz Bürke Aycan, 2017 Ekim ve Kasım ayları içerisinde T.C Merkez Bankası A.Ş uzmanlarına yönelik olarak Ankara' da 20 grup İletişim ve Kişilerarası İlişkiler eğitimi vermiştir. 

62

T.C Merkez Bankası A.Ş' ye Outdoor  Takım Çalışması ve Liderlik Eğitimi

Absolute Eğitim ve Danışmanlık Merkezi Genel Müdürü Bürke Aycan, merkezimiz eğiticilerinden Sn. Ufuk Kırmızı ve Sn. Serdar Özgün ile birlikte 2017 Eylül ve Ekim ayları içerisinde T.C Merkez Bankası A.Ş uzmanlarına yönelik olarak Ankara' da15 grup Outdoor (Açık Hava) Takım Çalışması ve Liderlik eğitimi vermiştir. 

aselsan-880.jpg

ASELSAN A.Ş' ye Etkili Yazışma ve Raporlama Teknikleri Eğitimi

Genel Müdürümüz Bürke Aycan, 2017 Ocak ayı içerisinde ASELSAN A.Ş çalışanlarına yönelik olarak 2 grup Etkili Yazışma ve Raporlama Teknikleri Eğitimi vermiştir.

cls_6.jpg

TAKBİ Projesi Çalıştayları Tamamlandı

Absolute Eğitim ve Danışmanlık Merkezi Genel Müdürü Bürke Aycan, Türk - Alman Kooperatif Birlikleri İşbirliği Projesi (TAKBİ) kapsamında, Türkiye' de tarımsal alanda faaliyet gösteren kooperatif merkez ve bölge birliklerinin yeniden yapılandırılması ve stratejilerinin belirlenmesi amacıyla 2016 Ağustos ayında Ankara' da, 2016 Eylül ayında Çanakkale' de, 2016 Ekim ayında Balıkesir' de, 2016 Kasım ayında Burdur' da ve 2017 Ocak ayında Denizli' de gerçekleştirilen çalıştaylarda moderatör (kolaylaştırıcı) olarak görev almıştır.

IMG_7499.JPG

Yenilenebilir Enerji Genel Müdürlüğü ile Eylem Planı Toplantısı

Genel Müdürümüz Bürke Aycan ve Absolute Eğitim ve Danışmanlık Merkezi uzmanlarından Sn. M. Sinan Özden,  T.C Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı, Yenilenebilir Enerji Genel Müdürlüğünün organizasyonunda 28-29 Kasım 2016 tarihlerinde İstanbul' da gerçekleştirilen Enerji Verimliliği Danışma Kurulu Toplantısında Moderatör (Kolaylaştırıcı) olarak görev yapmışlardır.

72

Önder Çiftçi Derneği' ne Etkili Sunuş Teknikleri Eğitimi

Genel Müdürümüz Bürke Aycan, 2016 yılı Nisan ayı içerisinde Önder Çiftçi Derneğinde görev yapan uzmanlara yönelik olarak bir Etkili Sunuş Teknikleri eğitimi vermiştir.

IMG_2356.JPG

AHİKA Organizasyonunda 5 ilde Eğiticilerin Eğitimi

Genel Müdürümüz Bürke AYCAN, Ahiler Kalkınma Ajansı organizasyonunda, 2015 yılı  Haziran ayı içerisinde Kırıkkale' de, Eylül ayı içerisinde Nevşehir' de, Ekim ayı içerisinde Aksaray' da, Kasım ayı içerisinde Niğde' de veAralık ayı içerisinde Kırşehir' de "Kadına Yönelik Alanda Kamuda ve Sivil Toplum Örgütlerinde Çalışan" katılımcılardan oluşan gruplara 5 adet Eğiticilerin Eğitimi programı vermiştir.

IMG_3054.JPG

Yerel Yatırım Planlama Projesi kapsamında Eğiticilerin Eğitimi Programı

Absolute Eğitim ve Danışmanlık Merkezi Genel Müdürü Bürke Aycan ve merkezimiz eğiticilerinden Sn. Serdar Özgün 2015 Kasım ayı içerisinde Antalya' da Yerel Yatırım Planlama Projesi kapsamında   Türkiye' nin dört bir yanından gelen Vali Yardımcıları, Planlama Müdürleri, Planlama Uzmanlarına Eğiticilerin Eğitimi vermişlerdir.

100_1878.JPG

ÇASGEM' e Eğiticilerin Eğitimi

Genel Müdürümüz Bürke AYCAN, 2015 Ekim ayı içerisinde, Ankara' da Çalışma ve Sosyal Güvenlik Eğitim Merkezi Uzman ve Uzman Yardımcılarından oluşan katılımcılara 2 grup Eğiticilerin Eğitimi programı vermiştir.

IMG_7498.JPG

"Bizimköy Proje Planlıyor!" Proje Planlama ve Hibe Başvuruları Kitapçığı hazırlanmıştır

Absolute Eğitim ve Danışmanlık Merkezi Genel Müdürü Bürke Aycan ve merkezimiz eğiticilerinden Sn. Serdar Özgün DGRV Alman Kooperatifleri Konfederasyonu Türkiye Temsilciliğinin organizasyonunda "Bizimköy Proje Planlıyor!" isimli bir Proje Planlama ve Hibe Başvuruları Kitapçığı hazırlamışlardır.

IMG_2262.JPG

Yerel Yatırım Planlama Projesi kapsamında 2 grup Eğiticilerin Eğitimi Programı

Absolute Eğitim ve Danışmanlık Merkezi Genel Müdürü Bürke Aycan ve merkezimiz eğiticilerinden Sn. Serdar Özgün 2015 Mayıs ve Haziran ayları içerisinde Antalya' da Yerel Yatırım Planlama Projesi kapsamında   Türkiye' nin dört bir yanından gelen Vali Yardımcıları, Planlama Müdürleri, Planlama Uzmanlarına 2 grup Eğiticilerin Eğitimi vermişlerdir. 

IMG_2375.JPG

Türkiye Belediyeler Birliği Çalışma Gruplarına Kolaylaştırıcılık Hizmeti (3. aşama)

Absolute Eğitim ve Danışmanlık Merkezi Genel Müdürü Bürke Aycan ve merkezimiz eğiticilerinden Sn. Serdar Özgün 2015 Mayıs ayı içerisinde  İzmir' de Türkiye Belediyeler Birliği' nin Türkiye' nin dört bir yanından gelen belediyeciler ile gerçekleştirdiği "Emniyet ve Gözetim Anketi" 3. aşama istişare toplantısında moderatör olarak görev yapmışlardır.

IMG_1982.JPG

Mardin Sürdürülebilir Turizm Projesi kapsamında Eğitim ve Sunum Teknikleri Eğitimi

Genel Müdürümüz Bürke AYCAN, 2015 Nisan ayı içerisinde,  Mardin' de "Mardin Sürdürülebilir Turizm Projesi" kapsamında  ilde turizm alanında faaliyet gösteren kamu kurumları ve belediye personeline yönelik olarak bir Eğitim ve Sunum Teknikleri eğitim programı vermiştir.

65

Mardin Sürdürülebilir Turizm Projesi kapsamında 2 grup İletişim Becerileri Eğitimi

Genel Müdürümüz Bürke AYCAN, 2015 Mart ayı içerisinde,  Mardin' de "Mardin Sürdürülebilir Turizm Projesi" kapsamında 2 grup İletişim Becerilerini Geliştirme eğitimi vermiştir. Bu eğitimlerden ilkine ilde turizm alanında faaliyet gösteren kamu kurumları ve belediye personeli, ikincisine ise esnaf ve yerel halktan insanlar katılım göstermişlerdir.

611x395_Bas__liksiz_1_542516dda37cd.jpg

Türkiye Belediyeler Birliği Çalışma Gruplarına Kolaylaştırıcılık Hizmeti (2. aşama)

Absolute Eğitim ve Danışmanlık Merkezi Genel Müdürü Bürke Aycan ve merkezimiz eğiticilerinden Sn. Serdar Özgün 2015 Şubat ayı içerisinde  Ankara' da Türkiye Belediyeler Birliği' nin Türkiye' nin dört bir yanından gelen belediyeciler ile gerçekleştirdiği "Emniyet ve Gözetim Anketi" 2. aşama istişare toplantısında moderatör olarak görev yapmışlardır.

56.jpg

Kooperatifçilik Sertifika Ön Hazırlık Eğitimlerinin beşinci bölümü tamamlandı

Genel Müdürümüz Bürke AYCAN, 2014 Aralık ayı içerisinde,   DGRV Alman Kooperatifleri Konfederasyonu Türkiye Temsilciliğinin organizasyonunda gerçekleştirilen Kooperatifçilik Sertifika Ön Hazırlık Eğitimleri çerçevesinde,  Kastamonu, Nevşehir, Aksaray, Niğde ve  Erzurum illerinden gelen Tarımsal Amaçlı Kooperatif yöneticileri ve ortaklarından oluşan  katılımcılara, Antalya' da 2 grup Modern Yönetim Teknikleri ve Lider Yöneticilik  Eğitimi vermiştir.

149387_1521102921492905_4465729721009650

Kooperatifçilere "Proje Planlama ve Hibe Başvuruları Eğitimi"

Absolute Eğitim ve Danışmanlık Merkezi Genel Müdürü Bürke Aycan ve merkezimiz eğiticilerinden Sn. Serdar Özgün 2014 Kasım ayı içerisinde  DGRV Alman Kooperatifleri Konfederasyonu Türkiye Temsilciliğinin organizasyonunda gerçekleştirilen eğitimler çerçevesinde,  Kastamonu, Nevşehir, Aksaray, Niğde ve  Erzurum illerinden gelen Tarımsal Amaçlı Kooperatif yöneticileri ve ortaklarından oluşan  katılımcılara, Antalya' da "PCM-Proje Planlama ve Hibe Başvuruları eğitimi vermişlerdir.

53.JPG

GAP İdaresi TEYAP Projesi çalışanlarına "Raporlama ve Sunum Teknikleri Eğitimi"

Absolute Eğitim ve Danışmanlık Merkezi Direktörü Bürke Aycan, 30-31 Ekim 2014 ve 21-22 Ekim 2014 tarihleri arasında, Şanlıurfa' da, T.C Kalkınma Bakanlığı GAP Bölge Kalkınma İdaresi, TEYAP (Tarımsal Eğitim ve Yayım Projesi)  proje ekibine yönelik olarak iki grup Raporlama ve Sunum Teknikleri eğitimi vermiştir.

sanofi-aventis,MJnvxTGmIUWoOG1fDZy63A.jp

SANOFI AVENTIS' e "İletişim Becerilerini Geliştirme ve Takım Çalışması Eğitimi"

Absolute Eğitim ve Danışmanlık Merkezi Genel Müdürü Bürke Aycan, 17 Ekim 2014 tarihinde SANOFI AVENTIS ekibine yönelik olarak bir grup İletişim Becerilerini Geliştirme ve Takım Çalışması eğitimi vermiştir.  

10575936_385867848257117_1623950250_n.jp

Ankara Eczacı Odasına Lider Yöneticilik Eğitimi

Absolute Eğitim ve Danışmanlık Merkezi Genel Müdürü Bürke Aycan, 2014 yılının Eylül ayı içerisinde Ankara Eczacı Odasın' a 4 grup Lider Yöneticilik Eğitimi vermiştir.

10601149_10151994338949058_613257650_n.j

Erzurum HAY-KOOP Bölge Birliği için Stratejik Plan Çalışmaları devam ediyor

Absolute Eğitim ve Danışmanlık Merkezi, DGRV Alman Kooperatifleri Konfederasyonun sponsorluğunda Erzurum HAY-KOOP Bölge Birliği için Stratejik Plan Çalışmalarına devam ediyor. Üçüncü aşama Genel Müdürümüz Bürke Aycan liderliğinde 2014 yılı Temmuz ayı içerisinde Erzurum' da gerçekleştirilmiştir.

611x395_Bas__liksiz_1_542516dda37cd.jpg

Türkiye Belediyeler Birliği Çalışma Gruplarına Kolaylaştırıcılık Hizmeti

Absolute Eğitim ve Danışmanlık Merkezi Genel Müdürü Bürke Aycan ve merkezimiz eğiticilerinden Sn. Serdar Özgün 24-25 Haziran 2014 tarihleri arasında  Ankara' da Türkiye Belediyeler Birliği' nin Türkiye' nin dört bir yanından gelen belediyeciler ile gerçekleştirdiği "Emniyet ve Gözetim Anketi" istişare toplantısında moderatör olarak görev yapmışlardır.

aselsan-880.jpg

ASELSAN A.Ş' ye "Çatışma Yönetimi Eğitimi"

Absolute Eğitim ve Danışmanlık Merkezi Genel Müdürü Bürke Aycan, 09-10 Haziran 2014 ve 11-12 Haziran 2014 tarihlerinde ASELSAN A.Ş çalışanlarına yönelik olarak iki grup Çatışma Yönetimi eğitimi vermiştir.

76

Türkiye Çimento Müstahsilleri Birliği' ne "Üst Düzey Yönetici Asistanlığı" Eğitimi

Absolute Eğitim ve Danışmanlık Merkezi eğiticilerinden Doç.Dr. Mehmet ALTINÖZ, 13-14 Şubat 2014 tarihleri arasında, Ankara' da, Türkiye Çimento Müstahsilleri Birliği bünyesindeki fabrikalarda üst düzey yönetici asistanı olarak görev yapan katılımcılardan oluşan gruba  "Üst Düzey Yönetici Asistanlığı" eğitimi vermiştir.

55.JPG

GAP Bölge Kalkınma İdaresi TEYAP Projesi çalışanlarına "Kişisel Gelişim Eğitimi"

Absolute Eğitim ve Danışmanlık Merkezi Genel Müdürü Bürke Aycan, 03-07 Şubat 2014 tarihleri arasında, Şanlıurfa' da, T.C Kalkınma Bakanlığı GAP Bölge Kalkınma İdaresi, TEYAP (Tarımsal Eğitim ve Yayım Projesi)  proje ekibine yönelik olarak bir Kişisel Gelişim Teknikleri eğitimi vermiştir.

hayvan.jpg

Erzurum HAY-KOOP Bölge Birliği için Stratejik Plan Çalışmaları devam ediyor

Absolute Eğitim ve Danışmanlık Merkezi, DGRV Alman Kooperatifleri Konfederasyonun sponsorluğunda Erzurum HAY-KOOP Bölge Birliği için Stratejik Plan Çalışmalarına devam ediyor. İkinci aşama Genel Müdürümüz Bürke Aycan liderliğinde 2013 yılı Aralık ayı içerisinde Erzurum' da gerçekleştirilmiştir.

893578_224899354353968_1667337711_o.jpg

Girişimci Kadın Kooperatiflerine yönelik Lider Yöneticilik Eğitimi

Genel Müdürümüz Bürke AYCAN, 2013 Kasım ayı içerisinde Antalya' da,   DGRV Alman Kooperatifleri Konfederasyonu Türkiye Temsilciliğinin organizasyonunda Girişimci Kadın Kooperatiflerinden gelen katılımcılardan oluşan gruba 4 grup Lider Yöneticilik  Eğitimi vermiştir.

10543161_10151994339829058_218502907_n.j

Erzurum HAY-KOOP Bölge Birliği için Stratejik Plan Çalışmalarına Başlandı

Absolute Eğitim ve Danışmanlık Merkezi, DGRV Alman Kooperatifleri Konfederasyonun sponsorluğunda Erzurum HAY-KOOP Bölge Birliği için Stratejik Plan Çalışmalarına başlamıştır. İlk çalışmalar Genel Müdürümüz Bürke Aycan liderliğinde Erzurum' da 2013 yılı Eylül ayında gerçekleştirilmiştir.

611x395_Bas__liksiz_1_542516dda37cd_edit

Merkezimiz Türkiye Belediyeler Birliği' nin İstişare Toplantısında Görev Aldı

Absolute Eğitim ve Danışmanlık Merkezi Genel Müdürü Bürke Aycan ve merkezimiz eğiticilerinden Sn. Serdar Özgün 11-13 Eylül 2013 tarihleri arasında  Antalya Belek' te Türkiye Belediyeler Birliği' nin Türkiye' nin dört bir yanından gelen belediyeciler ile gerçekleştirdiği istişare toplantısında moderatör olarak görev yapmışlardır.

undp-logo.png

UNDP' nin Sanayide Enerji Verimliliği Finansal Mekanizmalar Çalıştayında Görev Aldık

Absolute Eğitim ve Danışmanlık Merkezi Genel Müdürü Bürke Aycan, 16-18 Nisan 2013 tarihleri arasında  Ankara Kızılcahamam' da UNDP' nin Sanayide Enerji Verimliliği Finansal Mekanizmalar Çalıştayında moderatör olarak görev almıştır.

52.jpg

Uşak Defterdarlığı' na "Eğiticilerin Eğitimi

Absolute Eğitim ve Danışmanlık Merkezi Genel Müdürü Bürke Aycan, 2013 yılı Nisan ayı içerisinde Uşak' ta, Uşak Defterdarlığında  görev yapan ve eğitici olarak yetiştirilmek istenen katılımcılardan oluşan gruba Zafer Kalkınma Ajansı' nın finanse ettiği 2 grup "Eğiticilerin Eğitimi" eğitimi vermiştir.

54.jpg

Kooperatifçilik Sertifika Ön Hazırlık Eğitimlerinin dördüncü bölümü tamamlandı

Genel Müdürümüz Bürke AYCAN, 2013 Mart ayı içerisinde,   DGRV Alman Kooperatifleri Konfederasyonu Türkiye Temsilciliğinin organizasyonunda gerçekleştirilen Kooperatifçilik Sertifika Ön Hazırlık Eğitimleri çerçevesinde,  Kastamonu, Nevşehir, Aksaray ve  Erzurum illerinden gelen Tarımsal Amaçlı Kooperatif yöneticileri ve ortaklarından oluşan  katılımcılara, Antalya' da 2 grup Modern Yönetim Teknikleri ve Lider Yöneticilik  Eğitimi vermiştir.

kardemir-demir_celik_edited.jpg

KARDEMİR A.Ş ile Stratejik Planlama Çalışmalarının üçüncüsü tamamlandı

Absolute Eğitim ve Danışmanlık Merkezi eğiticilerinden Sn. Serdar Özgün 2013 yılı Mart ayı içerisinde Kastamonu' da KARDEMİR A.Ş üst düzey yöneticilerinin katılımıyla gerçekleşen çalıştayda KARDEMİR A.Ş' nin  2013 yılı stratejik amaçları ve hedeflerinin belirlenmesine yardımcı olarak ilgili çalıştayı Lider Moderatör olarak yönetmiştir.

61.jpg

Bartın Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü' ne "Etkili İletişim Eğitimi"

Absolute Eğitim ve Danışmanlık Merkezi Genel Müdürü Bürke Aycan, 2013 yılı Şubat ayı içerisinde Bartın' da, Bartın Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğüne bağlı olarak ve çoğu TAR-GEL Projesi kapsamında görev yapan katılımcılara Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı' nın finanse ettiği  3 grup "Kurumsal Kapasite Geliştirmeye Yönelik Etkili İletişim" eğitimi vermiştir.

t.jpg

UNDP' nin Çevresel Sürdürülebilirlik Çalışmalarında Görev Aldık

Absolute Eğitim ve Danışmanlık Merkezi Genel Müdürü Bürke Aycan, 2012 Aralık ayı içerisinde Ankara' da UNDP' nin Çevresel Sürdürülebilirlik Çalışma Grubunun toplantısında lider moderatör olarak görev almıştır.

51.JPG

Türk Patent Ensittüsü' ne Eğiticilerin Eğitimi

Absolute Eğitim ve Danışmanlık Merkezi Genel Müdürü Bürke Aycan, 10-13 Kasım 2012 tarihleri arasında, Türk Patent Enstitüsü kurumu eğiticilerine yönelik olarak bir Eğiticilerin Eğitimi vermiştir.

48.jpg

Tarım Kredi Kooperatifleri Erzurum Bölge Birliği' ne Lider Yöneticilik Eğitimi

Genel Müdürümüz Bürke Aycan, 14-16 Eylül 2012 tarihleri arasında, Tarım Kredi Kooperatifleri Erzurum Bölge Birliği yöneticilerine yönelik olarak bir Modern Yönetim Teknikleri ve Lider Yöneticilik Eğitimi vermiştir.

project-5_edited.jpg

TEPE Güvenlik ve Savunma Sistemleri A.Ş' ye Satış ve Pazarlama Eğitimi

Absolute Eğitim ve Danışmanlık Merkezi eğiticilerinden Sn.Şemsettin AKÇAY, 07 Temmuz 2012 tarihinde, TEPE Güvenlik ve Savunma Sistemleri A.Ş satış ekibine yönelik bir Satış ve Pazarlama Eğitimi vermiştir.

katilimcilik-pusulasi.jpg

Türkiye Belediyeler Birliği ile Türk-İsveç Belediyeleri Eşleştirme Çalıştayı

Absolute Eğitim ve Danışmanlık Merkezi Genel Müdürü Bürke Aycan, 11-13 Haziran 2012 tarihleri arasında  Ankara' da, TUSELOG projesi kapsamında yer alan Türk ve İsveç Belediyelerinden gelen katılımcıların oluşturduğu grupla gerçekleşen ve amacı Türk ve İsveç Belediyelerinin eşleştirilmesi olan  çalıştayda Moderatör olarak görev almıştır. 

kardemir-demir_celik_edited_edited.jpg

KARDEMİR A.Ş ile Stratejik Planlama Çalıştayı

Absolute Eğitim ve Danışmanlık Merkezi Genel Müdürü Bürke Aycan, 3 Mayıs 2012 tarihinde Bolu' da KARDEMİR A.Ş üst düzey yöneticilerinin katılımıyla gerçekleşen çalıştayda KARDEMİR A.Ş' nin  2012 yılı stratejik amaçları ve hedeflerinin belirlenmesine yardımcı olarak ilgili çalıştayı Lider Moderatör olarak yönetmiştir.

41.JPG

Kooperatifçilik Sertifika Ön Hazırlık Eğitimlerinin üçüncü bölümü tamamlandı

Genel Müdürümüz Bürke AYCAN, 2012 Mart ayı içerisinde,   DGRV Alman Kooperatifleri Konfederasyonu Türkiye Temsilciliğinin organizasyonunda gerçekleştirilen Kooperatifçilik Sertifika Ön Hazırlık Eğitimleri çerçevesinde,  Kastamonu, Nevşehir, Aksaray, Karaman ve  Erzurum illerinden gelen Tarımsal Amaçlı Kooperatif yöneticileri ve ortaklarından oluşan  katılımcılara, Antalya Kemer' de 2 grup Modern Yönetim Teknikleri ve Lider Yöneticilik  Eğitimi vermiştir.

motivation-img.jpg

Lider Yöneticilik El Kitabı hazırlanması çalışmaları sona erdi

T.C Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, Tarım Reformu Genel Müdürlüğü ve DGRV Alman Kooperatifleri Konfederasyonu' nun ortaklaşa düzenlediği Kooperatifçilik Sertifika Ön Hazırlık Eğitimlerinde kullanılmak üzere Absolute Eğitim ve Danışmanlık Merkezi Genel Müdürü Bürke AYCAN tarafından bir "Lider Yöneticilik Katılımcı El Kitabı" hazırlanmıştır.

47.jpg

Aydın Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği' ne İletişim Becerileri ve Beden Dili Eğitimi

Genel Müdürümüz Bürke AYCAN, 24 Ocak 2012 tarihinde Kuşadasında Aydın Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği' nden oluşan katılımcı grubuna İletişim Becerilerini Geliştirme ve Beden Dili eğitimi vermiştir.

49.JPG

Kütahya İl Milli Eğitim Müdürlüğü' ne Eğitimde Stratejik Planlama Eğitimi

Absolute Eğitim ve Danışmanlık Merkezi Genel Müdürü Bürke AYCAN 09-13 Ocak 2012 tarihleri arasında  Kütahya Öğretmen Evinde,  Kütahya İl ve İlçe Milli Eğitim Müdürlükleri yöneticilerinden oluşan bir gruba Eğitimde Stratejik Planlama ve Kalite Yönetim Sistemleri konulu bir eğitim vermiştir.

37.JPG

Sertifika Ön Hazırlık Eğitimlerinin ikinci 6 grubu tamamlandı

Genel Müdürümüz Bürke AYCAN, 2011 Kasım ayı içerisinde,   DGRV Alman Kooperatifleri Konfederasyonu Türkiye Temsilciliğinin organizasyonunda gerçekleştirilen Sertifika Ön Hazırlık Eğitimleri çerçevesinde,  Kastamonu, Nevşehir, Aksaray, Karaman ve  Erzurum illerinden gelen Tarımsal Amaçlı Kooperatif yöneticileri ve ortaklarından oluşan  katılımcılara, Antalya Kemer' de 6 grup Modern Yönetim Teknikleri ve Lider Yöneticilik  Eğitimi vermiştir.

20140317_361460_edited.jpg

Van Ticaret ve Sanayi Odasına Yetkinlik Bazlı Performans Değerlendirme Eğitimi

Absolute Eğitim ve Danışmanlık Merkezi eğiticilerinden Sn. Şemsettin AKÇAY, 07-08 Ekim 2011 tarihlerinde Van' da Van Ticaret ve Sanayi Odası çalışanlarına yönelik bir Yetkinlik Bazlı Performans Değerlendirme eğitimi vermiştir.

basarsoft.jpg

BAŞARSOFT' a Satış ve Pazarlama Atölyesi Eğitimi

Absolute Eğitim ve Danışmanlık Merkezi eğiticilerinden Sn. Hakan Ömer GİDER, 14-15 Mayıs 2011 tarihlerinde BAŞARSOFT çalışanlarına yönelik bir Satış ve Pazarlama Atölyesi eğitimi vermiştir.

basarsoft.jpg

BAŞARSOFT' a İnsan İlişkileri, İletişim Becerilerini Geliştirme ve Beden Dili Eğitimi

Absolute Eğitim ve Danışmanlık Merkezi Genel Müdürü Bürke Aycan, 08 Mayıs 2011 tarihinde BAŞARSOFT çalışanlarına yönelik bir İnsan İlişkileri, İletişim Becerilerini Geliştirme ve Beden Dili eğitimi vermiştir.

23632A69-893A-427C-A526-C84DB3DE8537_san

Bölgesel Rekabet Edebilirlik Operasyonel Planı kapsamında Proje Fikri Geliştirme Çalıştayı

Absolute Eğitim ve Danışmanlık Merkezi Genel Müdürü Bürke Aycan, 26-29 Nisan 2011 tarihleri arasında T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı, Bölgesel Rekabet Edebilirlik Operasyonel Planı kapsamında Antalya' da gerçekleştirilen Proje Fikri Geliştirme Çalıştayında Moderatörlük (kolaylaştırıcılık) yapmıştır.

AAEAAQAAAAAAAAp1AAAAJDk2MTZkZTJiLTI2NTAt

ÖZGÜN A.Ş' ye "İletişim ve Çatışma Yönetimi"  ile "Eğiticilerin Eğitimi" Eğitimleri

Merkezimiz Genel Müdürü Bürke Aycan, 19-20 Nisan 2011 tarihleri arasında, ÖZGÜN A.Ş üst ve orta düzey yöneticilerine yönelik bir İletişim ve Çatışma Yönetimi Eğitimi, 11-14 Nisan 2011 tarihleri arasında da ÖZGÜN A.Ş çalışanlarına  yönelik bir Eğiticilerin Eğitimi vermiştir.

1.JPG

Kooperatifçilik Sertifika Ön Hazırlık Eğitimlerinin ilk 6 grubu tamamlandı

Genel Müdürümüz Bürke Aycan, 2011 Şubat ve Mart aylarında,   DGRV Alman Kooperatifleri Konfederasyonu Türkiye Temsilciliğinin organizasyonunda gerçekleştirilen Sertifika Ön Hazırlık Eğitimleri çerçevesinde  Kastamonu, Nevşehir, Aksaray, Karaman ve  Erzurum illerinden gelen Tarımsal Amaçlı Kooperatif yöneticileri ve ortaklarından oluşan  katılımcılara, Antalya Kemer' de 6 grup Modern Yönetim Teknikleri ve Lider Yöneticilik  Eğitimi vermiştir.

kardemir-demir_celik_edited.jpg

KARDEMİR A.Ş' ye Değişim Çalıştayı

Absolute Eğitim ve Danışmanlık Merkezi Direktörü Bürke Aycan, 5 Şubat 2011 tarihinde KARDEMİR A.Ş Değişim Çalıştayını Lider Moderatör olarak yönetmiştir.

31.jpg

AYKİM Metal Sanayi A.Ş' ye Modern Yönetim Teknikleri ve Lider Yöneticilik Eğitimi

Absolute Eğitim ve Danışmanlık Merkezi Genel Müdürü Bürke Aycan, 22-23 Ocak 2011 tarihleri arasında, AYKİM Metal Sanayi A.Ş üst ve orta düzey yöneticilerine yönelik bir Modern Yönetim Teknikleri ve Lider Yöneticilik eğitimi vermiştir.

38.JPG

DGRV Türkiye Temsilciliğinin organizasyonunda İletişim Becerilerini Geliştirme Eğitimi

Absolute Eğitim ve Danışmanlık Merkezi Genel Müdürü Bürke Aycan, 8-10 Kasım 2010 tarihleri arasında,  DGRV Alman Kooperatifleri Konfederasyonu Türkiye Temsilciliğinin organizasyonunda, çoğunluğu Erzurum ilinden gelen Tarımsal Amaçlı Kooperatif ortaklarından oluşan  katılımcılara, Antalya Kemer' de 2 grup İletişim Becerilerini Geliştirme  Eğitimi vermiştir. 

1264_edited.jpg

 Devlet Planlama Teşkilatına Eğiticilerin Eğitimi

Absolute Eğitim ve Danışmanlık Merkezi Genel Müdürü  Bürke Aycan, 09-11 Haziran  2010 tarihleri arasında, Kalkınma Plan ve Programlarının İzlenmesi ve Değerlendirilmesi Projesi kapsamında Devlet Planlama Teşkilatı ve ilgili diğer kuruluş çalışanlarına bir Eğiticilerin Eğitimi vermiştir.

310322_136182946558943_1044228237_n.jpg

Merkezimiz TEDGEM Projelerinin Değerlendirilmesi Çalışmalarında Görev Aldı

Absolute Eğitim ve Danışmanlık Merkezi Genel Müdürü  Bürke Aycan, 14-16  Mayıs 2010 tarihleri arasında TEDGEM Projelerinin değerlendirilmesi çalışmalarında Moderatör (kolaylaştırıcı) olarak görev yapmıştır.

103_shutterstock_88550854-740px.jpg

Türkiye' nin İklim Değişikliği Eylem Planının Hazırlanması Çalışmalarında Görev Aldık

Absolute Eğitim ve Danışmanlık Merkezi Genel Müdürü  Bürke Aycan, 10-12  Mart 2010 ve 13-15 Nisan 2010 tarihleri arasında UNDP tarafından yürütülen Türkiyenin İklim Değişikliği Eylem Planının Hazırlanması çalışmalarında Moderatör (kolaylaştırıcı) olarak görev yapmıştır.

orucoglu-termal_66329.jpg

Oruçoğlu Şirketler Grubuna Modern Yönetim Teknikleri ve Lider Yöneticilik Eğitimi

Absolute Eğitim ve Danışmanlık Merkezi Genel Müdürü  Bürke Aycan, 27-28 Şubat 2010 tarihleri arasında, Oruçoğlu Şirketler Grubu üst düzey yöneticilerinden  oluşan  katılımcılara, Afyonda Modern Yönetim Teknikleri ve Lider Yöneticilik Eğitimi vermiştir.

caretta-caretta.jpg

Deniz ve Kıyı Koruma Alanlarının Sürdürebilirliğinin Sağlanması Projesi Çalışmaları

Absolute Eğitim ve Danışmanlık Merkezi Genel Müdürü  Bürke Aycan, 2009 yılı Kasım ve Aralık ayları ile 2010 Ocak ayı içerisinde, UNDP organizasyonunda Deniz ve Kıyı Koruma Alanlarının Sürdürebilirliğinin Sağlanması Projesinin çalışma planının hazırlanması aşamasında proje çalışanlarına lider moderatörlük (kolaylaştırıcılık) yapmıştır.

15582573.jpg

Ziraat Bankasına Modern Yönetim Teknikleri ve Lider Yöneticilik Eğitimi

Absolute Eğitim ve Danışmanlık Merkezi Genel Müdürü  Bürke Aycan, 9-10 Kasım 2009 ve 23-24 Kasım 2009 tarihleri arasında, Ziraat Bankası Yönetmenlerine Ziraat Bankası Bankacılık okulunda 2 grup Modern Yönetim Teknikleri ve Lider Yöneticilik Eğitimi vermiştir.

kutup.jpg

Türkiyenin İklim Değişikliğine Uyum Kapasitesinin Artırılması Proje Çalışmaları

Absolute Eğitim ve Danışmanlık Merkezi Genel Müdürü  Bürke Aycan, 2009 Temmuz ve Ağustos ayları içerisinde Adana ve Niğdede  UNDP' nin organizasyonunda,  Bin Yıl Kalkınma Fonu Destekli, Türkiye' nin İklim Değişikliğine Uyum Kapasitesinin Artırılması proje çalışmaları kapsamında 6 projenin incelenmesi ve geliştirilmesinde görev almıştır.

27.JPG

Sakaryada Mantıksal Çerçeve Yaklaşımı ile Proje Planlama ve Hibe Başvuruları Eğitimi

Absolute Eğitim ve Danışmanlık Merkezi Genel Müdürü Bürke Aycan, 2-4 Haziran 2009 tarihleri arasında, Sakarya İli Sapanca İlçesinde, Sapanca Kaymakamlığı, Akyazı, Arifiye, Hendek, Sapanca Belediyeleri ve Sakarya Üniversitesinden oluşan katılımcılara Mantıksal Çerçeve Yaklaşımı ile Proje Planlama ve Hibe Başvuruları Eğitimi vermiştir.

11.JPG

DGRV Türkiye Temsilciliğinin organizasyonunda 6 parti, 12 grup  Lider Yöneticilik Eğitimi 

Absolute Eğitim ve Danışmanlık Merkezi Genel Müdürü  Bürke Aycan, 2008 yılı Nisan, Mayıs, Kasım ve Aralık ayları ile 2009 yılı Mart, Nisan ve Mayıs  ayları içerisinde, DGRV Alman Kooperatifleri Konfederasyonu Türkiye Temsilciliğinin organizasyonunda, Tarım ve KöyişleriBakanlığı, Teşkilatlanma ve Destekleme Genel Müdürlüğü (TEDGEM) yöneticilerinden ve Kastamonu, Konya, Karaman, Erzurum, Nevşehir, Aksaray ve Niğde' den gelen kooperatif yöneticisi ve ortaklarından oluşan  katılımcılara, Antalya Kemer' de 12 grup Modern Yönetim Teknikleri ve Lider Yöneticilik Eğitimi vermiştir.

42.JPG

 DGRVTürkiye Temsilciliğinin organizasyonunda İletişim ve Beden Dili Eğitimi

Absolute Eğitim ve Danışmanlık Merkezi Genel Müdürü Bürke Aycan, 16 Nisan 2009 tarihinde  DGRV Alman Kooperatifleri Konfederasyonu Türkiye Temsilciliğinin organizasyonunda,  Kastamonu ilinde faaliyet gösteren tarımsal amaçlı kooperatif yöneticilerinden oluşan  katılımcılara, Antalya Kemer' de   İletişim Becerilerini Geliştirme ve Beden Dili  Eğitimi vermiştir.

hazine-spot.jpg

Hazine ve Dış Ticaret Müsteşarlığı' na 7 grup Beden Dili ve Kişisel İmaj Oluşturma Eğitimi

Absolute Eğitim ve Danışmanlık Merkezi Genel Müdürü  Bürke Aycan 2008 yılı Ekim, Kasım ve Aralık ayları ile 2009 yılı Ocak ayı içerisinde, Ankara' da, Hazine ve Dış Ticaret Müsteşarlığı çalışan ve yöneticileri ile yeni göreve başlayan Uzman Yardımcılarına yönelik olarak  7 grup Beden Dili ve Kişisel İmaj Oluşturma Eğitimi vermiştir.

25.jpg

DGRV Türkiye Temsilciliğinin organizasyonunda 2 parti, 4 grup  Lider Yöneticilik Eğitimi 

Absolute Eğitim ve Danışmanlık Merkezi Genel Müdürü Bürke Aycan,  2008 yılı Nisan, Mayıs, Kasım ve Aralık ayları içerisinde, DGRV Alman Kooperatifleri Konfederasyonu Türkiye Temsilciliğinin organizasyonunda, TEDGEM, Erzurum Olur İlçesi Kaymakamlığı, Konya Karaman Bölgesi Hayvancılık Kooperatifleri Birliği ve Kastamonu Köy - Koop Bölge Birliğinden oluşan katılımcılara, Antalya Kemer' de 2 parti, 4 grup Modern Yönetim Teknikleri ve Lider Yöneticilik Eğitimi vermiştir.

23.jpg

UNICEF ve Milli Eğitim Bakanlığı İlköğretim Genel Müdürlüğü' ne Eğiticilerin Eğitimi

Absolute Eğitim ve Danışmanlık Merkezi  Genel Müürü  Bürke Aycan, 26-29 Şubat 2008 tarihleri arasında, UNICEF ve Milli Eğitim Bakanlığı İlköğretim Genel Müdürlüğü işbirliğinde yürütülen  "İlk ve Ortaöğretimde Okula Erişim" projesi kapsamındaki, yetiştirici sınıflar eğitimlerinde görev alacak olan merkez eğitim ekibi üyelerine yonelik olarak bir Eğiticilerin Eğitimi programı vermiştir.

7a4b77678a9be4597fce84a7881722aa-750x410

Düzey 2 Bölgeleri Kalkınma Programı Çerçevesinde 7 ilde 8 grup Kişisel Gelişim Eğitimi

Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu ve Devlet Planlama Teşkilatı önderliğinde, Düzey 2 Bölgeleri Kalkınma Programı, Tarım ve Hayvancılık Bileşeninde  Absolute Eğitim ve Danışmanlık Merkezi Genel Müdürü  Bürke Aycan, 2007 yılı Mayıs ve Ekim ayları arasında Konya, Karaman, Kayseri, Yozgat, Sivas, Malatya ve Elazığ illerinde 8 grup Kişisel Gelişim Eğitim programı vermiştir.

36.JPG

Ankara Houston Hotel' de "Yönetici Asistanlığı" eğitim programı gerçekleştirildi

Absolute Eğitim ve Danışmanlık Merkezi olarak 07-08 Nisan 2007 tarihlerinde Ankara Houston Hotel' de bir "Yönetici Asistanlığı" semineri gerçekleştirdik.

Değerli hocamız, Yrd. Doç. Dr. Mehmet Altınöz' ün sunduğu eğitim programına, Atilla Makina, Nursoy Şirketler Grubu, Treysan A.Ş. ve TSKB Gayrimenkul Değerleme A.Ş.' nın çok değerli çalışanları katılım göstermişlerdir.

12.JPG

Burdur' da ve Denizli' de Tarımsal Amaçlı Kooperatiflere Eğiticilerin Eğitimi

Dünya Bankası destekli Tarım Reformu Uygulama Projesi’nin (ARIP) kırsal kalkınma alt bileşenlerinden “Çiftçi Örgütlerinin Kurumsal Olarak Güçlendirilmesi Projesi” çerçevesinde Absolute Eğitim ve Danışmanlık Merkezi Genel Müdürü Bürke Aycan, 05-09 Mart 2007 tarihleri arasında Burdur' da, 19-23 Mart 2007 tarihleri arasında da Denizli' de  birer  Eğiticilerin Eğitimi programı vermiştir.

29.jpg

Sakarya il ve ilçe belediyelerine Proje Planlama Eğitimi

Absolute Eğitim ve Danışmanlık Merkezi Genel Müdürü Bürke Aycan, 24-25 Şubat 2007 tarihlerinde,  Sakarya Kuzuluk Termal Otel' de, il ve ilçe belediyelerinden katılımcılara bir Proje Planlama eğitim programı vermiştir.

14.JPG

Teşkilatlanma ve Destekleme Genel Müdürlüğüne, Proje Planlama Eğitimi

Absolute Eğitim ve Danışmanlık Merkezi Genel Müdürü  Bürke Aycan, merkezimiz danışmanlarından Sn. Muharrem Tezcan ile birlikte, 2006 Eylül ayı içerisinde, Tarım ve Köyişleri Bakanlığı, Teşkilatlanma ve Destekleme Genel Müdürlüğü personeline bir Proje Planlama Eğitimi vermişlerdir.

Kariyer.Net_.jpg

Kariyer. Net' e Absolute Eğitim ve Danışmanlık Merkezinden Yönetim ve Liderlik Eğitimi

Kariyer. Net tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen İK Profesyonelleri Bowling Turnuvasında dereceye giren katılımcılara, turnuva sponsorlarından Absolute Eğitim ve Danışmanlık Merkezi Genel Müdürü  Bürke Aycan 2006 Eylül ayı içerisinde bir Yönetim ve Liderlik eğitim programı vermiştir.

8.JPG

“IRFO Projesi” Proje Planlama ve Eğiticilerin Eğitimi programları tamamlandı

Dünya Bankası desteği ile yürütülmekte olan Tarım Reformu Uygulama Projesi’nin (ARIP) kırsal kalkınma alt bileşenlerinden “Çiftçi Örgütlerinin Kurumsal Olarak Güçlendirilmesi Projesi” ile bağlantılı olarak Temmuz ve Ağustos 2006 tarihlerinde gerçekleştirilen 2 grup Proje Planlama ve Eğiticilerin Eğitimi programlarında Absolute Eğitim ve Danışmanlık Merkezi Genel Müdürü Bürke Aycan ve merkezimiz eğiticilerinden Sn. Muharrem Tezcan ile Sn. Şemsettin Akçay eğitici - danışman olarak görev almışlardır.

wsnsks22_400x400.jpg

Başkent Elektrik Dağıtım A.Ş ile yapılan protokol çerçevesindeki eğitimler  tamamlandı

11-12 Mayıs 2006 tarihlerinde Genel Müdürümüz Bürke Aycan' ın sunduğu ve 47 Başkent Elektrik çalışanın katıldığı 2 grup Kurum İçi İletişim eğitim programı ile başlayan süreç yine Bürke Aycan' ın sunduğu, 2 grupta 46 Başkent Elektrik çalışanın katıldığı ve 24-25 Mayıs 2006 tarihlerinde gerçekleştirilen Takım Oluşturma ve Takımla Çalışma eğitimi ile devam etti. ​7-8 Haziran 2006 tarihinde Yrd. Doç. Dr. MehmetAltınöz hocamızın sunmuş olduğu ve 20 Başkent Elektrik çalışanın katılmış olduğu Yönetici Asistanlığı ve Sekreterlik Hizmetlerinin Geliştirilmesi programı ile tüm eğitimlerin uygulanması tamamlanmıştır.

Gazi-Üniversitesi-İktisadi-ve-İdari-Bili

Gazi Üniversitesi İİBF öğrencilerine Modern Yönetim Teknikleri ve Liderlik eğitimi

Gazi Üniversitesi İşletme Araştırma Topluluğu ve Absolute Eğitim ve Danışmanlık Merkezinin ortaklaşa gerçekleştirdiği etkinlik çerçevesinde, Genel Müdürümüz  Bürke Aycan, Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi öğrencilerinden oluşan 60 kişilik bir gruba Modern Yönetim Teknikleri ve Liderlik eğitimi vermiştir.

18 Nisan 2006 günü başlayan eğitim programı, 23 Nisan 2006 günü katılım belgelerinin teslimi ile son buldu.

egitim 002.jpg

BOTAŞ Baku - Tiflis - Ceyhan HPBH Proje Direktörlüğüne Eğiticilerin Eğitimi

Genel Müdürümüz  Bürke Aycan, 17-19 Mart 2006 tarihleri arasında BOTAŞ Bakü - Tiflis - Ceyhan Ham Petrol Boru Hattı Proje Direktörlüğünün Ankara'daki genel merkezinde, eğitici olarak hizmet verecek proje çalışanlarına bir Eğiticilerin Eğitimi semineri vermiştir.

egitim.jpg

2006 yılının 2. Modern Yönetim Teknikleri ve Liderlik Eğitim programı tamamlandı

03-04 Mart 2006 tarihleri arasında Ankara AkarInternational Hotel' de, Absolute Eğitim ve Danışmanlık Merkezi Genel Müdürü   Bürke Aycan, ENKA, BOTAŞ - BTC Ham Petrol Boru Hattı Proje Direktörlüğü ve Yeşilyurt Market yöneticilerinden oluşan gruba 2006 yılının 2. Modern Yönetim Teknikleri ve Liderlik eğitim programını vermiştir.

unnamed.jpg

Absolute' dan Şahinler Grubu' na Modern Yönetim Teknikleri ve Liderlik eğitimi

20 - 21 Ocak 2006 tarihleri arasında Ankara Houston Hotel' de, Absolute Eğitim ve Danışmanlık Merkezi Direktörü  Bürke Aycan, Şahinler Grubu üst yönetimine Modern Yönetim Teknikleri ve Liderlik konulu bir seminer vermiştir.

271020161513584076047.jpg

Genel Müdürümüz Bürke Aycan Akademi Pazar projesinde seri eğitimler verdi

Genel Müdürümüz Bürke Aycan, Kasım ve Aralık 2005 ayları içerisinde, Ankara Ticaret Odası ve OstimOrganize Sanayi Bölgesi işbirliğinde gerçekleştirilen Akademi Pazar projesinde katılımcılara, İmaj ve Giyim, Lider Yöneticilik, Etkin İletişim ve Empati, Stratejik Planlama konularında seminerler vermiştir.

36.JPG

19-20 Kasım 2005 tarihlerinde "Yönetici Asistanlığı" eğitim programı gerçekleştirildi

Absolute Eğitim ve Danışmanlık Merkezi olarak 19-20 Kasım 2005 tarihlerinde Ankara Houston Hotel' de Yrd. Doç. Dr. Mehmet Altınöz hocamızın eğiticiliğinde bir "Yönetici Asistanlığı" semineri gerçekleştirdik. Eğitim Programına, ASAŞ Ambalaj, Emek Boru, ELEKTROMED, Heraeus Electro-Nite Termoteknik, KÜMAŞ ve Set Makina' nın çok değerli çalışanları katılım göstermişlerdir.

35.JPG

ODTÜ İşletme Topluluğuna Outdoor "Liderlik, İletişim, Takım Olma Sanatı" eğitimi

08 Ekim 2005 Cumartesi günü, ODTÜ' nün EymirGölü tesislerinde, Absolute Eğitim ve Danışmanlık Merkezi, ODTÜ İşletme Topluluğu ile birlikte,Outdoor oyunlar eşliğinde bir "Liderlik, İletişim, Takım Olma Sanatı" eğitimi gerçekleştirdi. Organizasyonda Genel Müdürümüz Bürke Aycan ile merkezimiz eğiticilerinden Ali Ufuk Gündüz eğiticilik görevini üstlenmişlerdir.

77

İstanbul Mim Hotel' de "Satış ve Pazarlama Atölyesi" eğitim programı gerçekleştirildi.

17-18 Eylül 2005 tarihleri arasında, İstanbul Mim Hotel' de Akzo Nobel Kemipol A.Ş ve Kale Kapı Pencere Sistemleri A.Ş çalışanlarının katılımı ve merkezimiz eğiticilerinden Sn. Hakan Ömer Gider' in yöneticiliğinde  "Satış ve Pazarlama Atölyesi" isimli eğitim programımız gerçekleşmiştir.

Bubbles Üfleme Çocuklar

ÇA-ÇA' ya Proje Döngüsü Yönetimi eğitimi

Absolute Eğitim ve Danışmanlık Merkezi Genel Müdürü  Bürke Aycan Diyarbakır' da ÇA-ÇA Çocuklar Aynı Çatı Altında Derneği' nin gönüllülerine 3-5 Haziran 2005 tarihleri arasında Proje Döngüsü Yönetimi ve Mantıksal Çerçeve konulu bir seminer vermiştir.

s-93cacb057c5d19c40446bada4d3f45b29d3ebf

Avrupa Birliği DAKP Projesi çerçevesinde Proje Döngüsü Yönetimi eğitimleri tamamlandı

Absolute Eğitim ve Danışmanlık Merkezi Genel Müdürü  Bürke Aycan, 2005 Mayıs ve Haziran ayları içerisinde Hakkari ve Muş illerinde, çoğunluğu Sivil Toplum Örgütü ve kamu personelinden oluşan katılımcılara bölgenin sosyal kalkınmasına yönelik Proje Döngüsü Yönetimi ve Hibe Başvuruları eğitimleri vermiştir.

bottom of page