HAKKIMIZDA         EĞİTİMLERİMİZ         EĞİTMENLERİMİZ        OUTDOOR EĞİTİMLER        YÖNETİM DANIŞMANLIĞI         HABERLER         GALERİ         REFERANSLARIMIZ         İLETİŞİM
 

YÖNETİM VE BİREYSEL YÖNETİCİ DANIŞMANLIĞI HİZMETLERİMİZ

 
 

Stratejik Planlama Danışmanlığı

Ne yapıyoruz?

Birinci aşamada; Bir Stratejik Planlama çalışmasında yapılması gereken işleri göz önüne alarak sizinle bir takvim belirliyor ve paydaşlarınızı birlikte tespit ediyoruz.

İkinci aşamada; İç ve Dış Paydaş toplantılarını gerçekleştirip, GZFT (Güçlü Yanlar, Zayıf Yanlar, Fırsatlar, Tehditler) Analizi yaparak mevcut durumunuzu tespit ediyoruz.

Üçüncü aşamada; sorunları tespit etmeye yönelik bir Sorun Analizi çalışması gerçekleştiriyoruz.

Dördüncü aşamada; Stratejik çalışma alanlarını belirleyip, sizin tarafınızdan oluşturulan çalışma grubu ile Misyon, Vizyon ve Temel Değerler çalışmasını gerçekleştiriyoruz.

Beşinci aşamada; Hem sorunların çözümüne yönelik, hem de sizin hedefleriniz ve vizyonunuz doğrultusunda Stratejik Amaçlar, Hedefler ve Faaliyetler çalışması gerçekleştirip, bu amaç ve hedefler için Performans Göstergeleri belirliyoruz.

Altıncı aşamada; Belirlenmiş Stratejik Amaçlar, Hedefler ve Faaliyetler doğrultusunda alt faaliyetleri belirleyip bir faaliyet planı hazırlıyoruz.

Yedinci aşamada; Litmus Testi ile Stratejik Planının kontrolünü sağlıyoruz.

Sekizinci aşamada; Stratejik Planınızın son halini size teslim ediyoruz.

 

 

Bireysel Yönetici Danışmanlığı

Bireysel Yönetici Danışmanlığı hizmetlerimiz ile "İdareci" kavramını yok edip, planlama ve organizasyon becerileri yüksek, iletişim becerileri güçlü, olaylara farklı bakış açıları ile yaklaşabilen, problem çözme becerileri kuvvetli, motive etme yöntemlerini bilen, işbölümü yapabilen, zamanı etkin kullanabilen "Lider Yöneticiler" yetiştiriyoruz.

Bu hizmetimizi sunarken gizlilik ilkelerine son derece sadık kalıyoruz.

Aralarında milletvekillerinin, her pozisyondaki kamu ve özel şirket yöneticilerinin yer aldığı müşterilerimiz bize ayda sadece 2 saatlerini ayırarak hem kendilerini, hem çalışma arkadaşlarını, hem de çalışma ortamlarını daha mutlu ve daha başarılı kılıyorlar.

 

 

Bize Ulaşın:  Telefon: 0 (312) 2413770 - 0 (312) 2421860 - Faks: 0 (312) 242 18 68 - e-posta: absolute@absolute.gen.tr